5 sposobów na efektywną naukę do Egzaminu Ósmoklasisty 2024


14 września 2023
Udostępnij:

image

W maju 2024 roku uczniowie klas ósmych będą po raz kolejny podchodzić do egzaminu ósmoklasisty. To wyjątkowo stresujący okres dla uczniów ósmych klas, a część matematyczna często jest uważana jako najtrudniejsza. 

Jednak egzamin nie musi być wyzwaniem, a efektywna nauka może być kluczem do sukcesu. Poniżej przedstawiamy Ci 5 sprawdzonych sposobów, jak przygotować się do testu ósmoklasisty z matematyki.

 

1. Zaplanuj swój czas:

Rozpocznij od stworzenia planu nauki, który pozwoli Ci na regularne i systematyczne przygotowywanie się do kursu. Wpisz do niego dni i godziny, w których będziesz poświęcał czas na naukę matematyki. Przygotowując się w ten sposób, zyskasz regularność i nie będziesz musiał/musiała chaotycznie powtarzać wszystkiego na ostatni dzwonek.

 

2. Ćwicz regularnie:

Regularna praktyka to klucz do sukcesu. Codziennie poświęć chwilę na rozwiązywanie zadań matematycznych, które są związane z materiałem egzaminacyjnym. Opracuj sobie tzw. „pewniaki egzaminacyjne”, to pomoże Ci oswoić się z trudnościami i zdobyć pewność siebie.

 

3. Wykorzystaj dostępne pomoce edukacyjne:

Tutaj z pomocą przychodzi Kurs do egzaminu ósmoklasisty "Mistrzowie Matematyki". Jest to doskonała baza wiedzy, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć zagadnienia i utrwalić wiedzę. Udział w Kursie przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty oraz daje przewagę na starcie w szkołach o profilu programistycznym, matematycznym, fizycznym oraz informatycznym.

Więcej o kursie możesz znaleźć pod adresem: https://technischools.com/mistrzowie-matematyki-kurs

 

4. Omawiaj zagadnienia z nauczycielem:

W czasie nauki, zawsze warto skonsultować swoje wątpliwości z nauczycielem, który pokieruje i pomoże zrozumieć trudne zagadnienia. 

W trakcie kursu "Mistrzowie Matematyki" masz dostęp do doświadczonego nauczyciela, który służy pomocą w trakcie nauki oraz przy rozwiązywaniu problematycznych zadań. Nie wahaj się pytać o to, co sprawia Ci trudność. Zajęcia na kursie prowadzi uwielbiany przez uczniów nauczyciel matematyki – Piotr Brodzik, którego filozofia nauczania matematyki polega na tym, aby „wytłumaczyć tak, żeby korki nie były potrzebne”.

 

5. Skorzystaj z promocji:

Do 15 września 2023 masz szansę skorzystać z wyjątkowej promocji. Jeżeli zaprosisz na kurs znajomą/znajomego, każdy z Was dostanie zniżkę na kurs -20 zł/miesięcznie! To doskonała okazja, aby zaoszczędzić oraz zdobyć solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez dwie godziny, co wychodzi tylko 50 złotych za godzinę nauki – czyli połowę mniej niż za godzinę korepetycji!

 

Promocja trwa tylko do 15 września 2023, więc zapisz się już teraz!

 

Efektywna nauka to klucz do sukcesu na egzaminie ósmoklasisty. Korzystając z tych sposobów oraz zapisując się na kurs "Mistrzowie Matematyki", zdobędziesz pewność siebie oraz zyskasz przewagę na teście ósmoklasisty 2024. Nie przegap okazji, by zainwestować w swoją przyszłość i rozwijać umiejętności matematyczne!