Opinie

Opinie uczniów

Gustaw

Uczeń

Zajęcia bardzo mi się podobają, są ciekawie prowadzone, bardziej wykładowe niż normalne lekcje w podstawówce.

Vladimir

Uczeń

Do Techni dołączyłem w drugiej klasie, ale mimo to zdążyłem się już pokazać swoje ambicje i pomysły. Do tego wszystkiego panuje tu odpowiednia komfortowa atmosfera, która sprzyja odkryciu i zwiększeniu własnego potencjału. Wystarczy chcieć ;)

Witalina

Uczennica

Jedna z najlepszych szkół dla obcokrajowców, fajne podejście do każdego ucznia. Dużo interesujących lekcji, na pewno każdemu tu się spodoba. Najważniejsze jest to, że już w trzeciej klasie masz praktyki!

Michał

Uczeń

Nauczyciele w tej szkole mają niesamowitą cierpliwość i chęć nauczenia nas czegoś. Często poświęcają nam swój czas poza szkołą w celu naszego rozwoju.

Laura

Uczennica

To miejsce, które stanowi fundament mojego rozwoju edukacyjnego. Pracowici nauczyciele i różnorodne przedmioty pozwalają mi poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Mimo pewnych wyzwań, doceniam możliwość nauki w takiej atmosferze, która stawia na rozwój i współpracę.

Agnieszka

Uczennica

Ta szkoła dostarcza mi zarówno wiedzy, jak i wspaniałych relacji z rówieśnikami. Nauczyciele są kompetentni i zaangażowani w edukację, co pomaga mi się rozwijać.

Opinie rodziców

Paulina

Paulina Ptaszyńska

Rodzic

Naprawdę pozytywnie się zaskoczyłam. Przede wszystkim tym, że wszystko to co było obiecane, w założeniach, zostało spełnione.