Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla ucznia Techni Schools


26 października 2023
Udostępnij:

image

26 października mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości, jaką było wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Takim stypendium został uhonorowany także nasz uczeń z Techni Schools z Warszawy - Wiktor P.!   
To ogromne wyróżnienie, nie tylko dla Wiktora, ale również dla naszej szkoły!

W trakcie wręczania dyplomów, Wiktorowi towarzyszył Dyrektor Techni Schools w Warszawie - Tomasz Wróblewski. Na uroczystości obecni byli także wyjątkowi goście, w tym Dyrektor Generalny Ministerstwa Edukacji i Nauki, Sławomir Adamiec, Mazowiecki Kurator Oświaty, Aurelia Michałowska, a także Wicewojewoda Mazowiecki, Artur Standowicz, który wręczał dyplomy 

Jesteśmy ogromnie dumni, że nasz uczeń z Warszawy został wyróżniony tak specjalnym stypendium!

Brawo dla Wiktora!